Projekty!

2. září 2012 v 9:36 | Kajuška |  Blog
Čauwec,
jak se všichni máte?Mno....vlastně mě to ani moc nezajímá,ale nevím,jak začít... xD

PROJEKTY!
Tenhle článek chci věnovat projektům,které chci na tomhle blogu rozjet,tákže...

  • příběh 5angels a obrovská zrada! Tento příběh jsm chtěla psát už na mém předešlém blogu,tak doufám,že nevadíže ho použiji tady ;-) V příběhu bude 6 hlavních rolí: Dianka,Vendy,Terezka,Nikča,Míša a Joll. Příběh nebude pravdivý!! Je to pouze smyšlené,takže nevěřte prosím ničemu z toho(jen tak pro jistotu) :D !! Příběh začne asi tak v půlce září.
  • SONK- soutěž o nejvíce komentářů! Tato soutěž bude zpočívat v tom,že se přihlásíte,já vám řeknu určitý čas a datum a v tu dobu zveřejním tady ,,váš článek" a vy si k němu budete muset sehnat co nejvíce komentářů.Každý může pouze 2 komenty! No a pro první 3 s nejvíce komentáří bude odměna!!! Ale o soutěži podrobněji až někdy později,až se blog trošičku rozjede,protože d soutěže můžou pouze ti,kteří jsou přihlášení ve fanclubu!
  • Ankety! To sice není moc jako projekt,ale.... Po každém měsíci vždycky vyměním nějakou anketu.Ankety se nebudou týkat jen 5a,ale i třeba něčeho jiného...např. do kolikáté třídy chodíte atd....,abych věděla,kdo mi vůbec na tenhle blog chodí :v
  • Rozhovory- co dodat?! Vždycky si vyberu jednoho človíčka,kterého mám ráda,nebo mám ráda jeho blog nebo on navštěvuje můj blog no a s ním udělám rozhovor na blog.
To je asi tak z projektů vše. Ale nezačnou úplně hned,nejdřív tak v půlce září,až se blog rozjede!

Kajuška ;**

PS: A můžete se přihlásit do SB → TADY ← a do fanclubu → TADY ← :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu!

A určitě se ještě někdy vrať! ;)